DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

Společnost Enterprise Rent-A-Car Česká republika vás srdečně vítá.

NÁŠ ZÁVAZEK VŮČI ZÁKAZNÍKŮM
Vynikající kvalita služeb
Společnost Enterprise funguje už od roku 1957 a zákazníci si za tu dobu zvykli, že od nás mohou očekávat nejvyšší úroveň služeb. Bez ohledu na to, ve které zemi světa se na nás obrátí.
Služby jsou poskytovány zmocněnými zaměstnanci
Naši zaměstnanci mají pravomoci, které jim umožňují pružně reagovat na situaci a zajistit vaši naprostou spokojenost.
Služby, které se vyplatí
Společnost Enterprise dělá všechno pro to, aby vám vždy dokázala nabídnout špičkové služby a pokaždé něčím předčila vaše očekávání.

O SPOLEČNOSTI ENTERPRISE

Ve vaší zemi jsme noví, ale o přepravě a plnění přání zákazníků toho víme opravdu hodně.

V České republice společnost Enterprise teprve začíná, v jiných zemích ale v oboru působí už od roku 1957. V současné době je největším provozovatelem pronájmu motorových vozidel na světě a zákazníkům nabízí více než 1,2 milionu vozů. Přestože se naše společnost výrazně rozrostla, stále je rodinnou firmou, která má jediný cíl: stále překonávat očekávání zákazníků a poskytovat služby, které se klientům opravdu vyplatí. Zákazník je u nás na prvním místě… za všech okolností. Přesvědčte se sami.

 

„Podnik se musí starat v první řadě o zákazníky a zaměstnance – zisk potom přijde sám.“

Tuto moudrou větu řekl Jack Taylor, který naši společnost v roce 1957 založil a jehož rodina společnost Enterprise vlastní dodnes. V jediné větě dokázal shrnout recept na dlouhodobý úspěch naší společnosti. Soustředíme se na lidi, kteří jsou pro nás nejdůležitější – na naše zákazníky a na členy našeho týmu, bez jejichž neúnavné práce bychom vám nemohli nabízet tak kvalitní služby.

Služby jsou poskytovány zmocněnými zaměstnanci

Aby naši zaměstnanci mohli co nejlépe vykonávat svoji práci, mají k dispozici školení a nejrůznější nástroje. Nejdůležitější však je, že mají pravomoci a možnost rozhodovat podle vlastního uvážení. Pokud tedy zákazníci potřebují pomoc nebo nejsou spokojeni a žádají nápravu, jejich problém může na místě vyřešit kdokoli ze zaměstnanců.

Historie společnosti

Naše společnost vznikla v roce 1957 jako malá firma se sedmi vozy a sídlem ve spodním patře prodejny automobilů na středozápadě USA. Během let se stala největším provozovatelem pronájmu vozidel na světě a dnes svým zákazníkům nabízí více než 1,2 milionu vozů.

Naším prvotním cílem ale nebylo získat dominantní postavení na trhu. Chtěli jsme jednoduše plnit přání zákazníků a zprostředkovat jim špičkové služby svých kvalifikovaných zaměstnanců motivovaných snahou neustále překonávat očekávání klientů. A právě díky tomu, že jsme vytrvale směřovali k tomuto zdánlivě obyčejnému cíli, jsme si na trhu vydobyli dnešní silnou pozici. Víme, že za svůj úspěch vděčíme našim zákazníkům, a jsme rádi, že můžeme každý rok posloužit desítkám milionů lidí v 67 zemích. Ať žijete ve vedlejší ulici nebo na jiném světadíle, ať náš vůz potřebujete před svým domem nebo na letišti na druhém konci světa, jsme vám k službám.