Náš sponzoring UEFA Europa League pokračuje v rychlém tempu dál

Evropská liga UEFA je zatím velmi napínavá, fotbalový klub Manchester United vyhrál první titul pro rok 2017.

Podívejte se na kalendář oficiálních zápasů na UEFA.com, kde naleznete veškeré aktuální informace o průběhu celé sezóny UEFA Europa League 2017/18.

 

NABÍDKA — SLEVA 5 %

Udělejte si ze čtvrtečního fotbalového zápasu prodloužený víkend! Ať už cestujete jen za fotbalem, nebo plánujete zůstat déle, uděláme maximum pro to, abychom všem fanouškům poskytli služby, které si zaslouží. A kdoví — třeba vás 5% sleva na pronájem všech vozů, kterou vám nyní nabízíme, přiměje zdržet se o něco déle. Svou cestu můžete začít vyplněním formuláře vpravo.

Povinné
Datum a čas vyzvednutí
Povinné
Datum a čas vrácení
Povinné
Věk osoby požadující pronájem
Ptáme se vás na věk, abychom mohli určit, zda si smíte půjčovat vozidla některých tříd. V případě mladších řidičů může být účtován poplatek.
Povinné
Číslo poukázky, zákazníka nebo podniku (volitelné)
PODNIKOVÝ KÓD PIN
Chcete-li získat přístup k podnikovému účtu, zadejte první tři znaky názvu společnosti nebo kód PIN. (Zpráva bude dodána později)
Povinné
Nedostupná
Zavřeno
Vrácení mimo provozní dobu
Obchodní podmínky
Nabídka platí u poboček Rent-A-Car v Evropě a na Blízkém východě, které se zapojily do akce, a vztahuje se na pronájmy vozidel v termínech od 1. října 2015 (nebo po tomto datu) do 6. června 2018 (nebo před tímto datem). Před provedením rezervace se prosím obraťte na svou místní pobočku, abyste se ujistili, že se této akce účastní. Tato nabídka vás opravňuje k 5% slevě z denní či týdenní sazby, která se vztahuje na nabízená vozidla. Nárok na slevu vzniká okamžikem rezervace. Ceny se liší podle místa a podrobnosti sazeb lze nalézt na internetových stránkách Enterprise. Pokud není v ceně zahrnuta i doložka o neomezeném počtu kilometrů, v závislosti na místě pronájmu mohou být dodatečně najeté kilometry zpoplatněny. Dále mohou být účtovány také poplatky týkající se možného poškození vozidla, a to včetně ochrany proti krádeži a odpovědnosti za škodu, a případně také příslušné místní poplatky vztahující se k údržbě infrastruktury, daň z přidané hodnoty nebo poplatky za zboží a služby nebo poplatky vyplývající z transakcí kreditními a debetními kartami. Chcete-li využít této nabídky, proveďte rezervaci 24 hodin předem. Nabídka platí pro všechny třídy vozů. Sleva se nevztahuje na žádné další náklady, které nejsou zahrnuty v ceně, jak je uvedeno výše. Nájemce odpovídá za veškeré dodatečné náklady, které se mohou vztahovat k provozu vozidla, a to včetně případného prominutí nadbytku benzínu, nákladů na pronájem dětských sedaček, střešních nosičů a navigací atd. Minimální délka pronájmu je 1 den, maximální doba pronájmu je pak 27 po sobě jdoucích dnů (24 hodin). Nabídka neplatí pro pronájem delší než 28 dní. Všichni řidiči musí být starší 25 let. Řidiči ve věku 25 až 29 let si mohou pronajmout vozidla třídy A až F, mini MPV nebo jakékoliv dodávky. Pro všechny ostatní třídy vozidel musí být řidiči starší 30 let, nepovolují-li místními zákony jiný režim. V okamžiku rezervace je referenční číslo zákazníka, který chce získat slevu, UELFANS. Nabídka závisí na dostupnosti vozidel v okamžiku rezervace. V platnosti zůstávají všechny další podmínky týkající se pronájmu, stejně jako jsou platná všechna další omezení, a to včetně těch týkajících se výpadku dodávky elektřiny. Další informace můžete získat ve své místní pobočce. Tuto nabídku nelze využít v kombinaci s jinou akční nabídkou, se zvýhodněnou úrokovou sazbou a/nebo předchozí či stávajících rezervací. Služby týkající se vyzvednutí a předání vozu podléhají omezení, která vyplývají z geografické polohy příslušné pobočky. Další informace můžete získat ve své místní pobočce.