Sezónní nabídky


U společnosti Enterprise najdete ty nejlepší ceny, ať už cestujete kamkoli na světě!

Exkluzivní novoroční nabídka: 10 % sleva na pronájem vozu + zdarma další řidič

Jste připraveni se vydat na cestu za nezapomenutelnými zážitky v novém roce? Máme pro právě pro Vás perfektní nabídku!

My v Enterprise věříme v to, že můžeme každou Vaši cestu udělat nezapomenutelnou a co je lepšího, než začít nový rok s fantastickou slevou a svobodou sdílet zážitky z cestování?

Ať už jedete na romantický výlet, plánujete se vydat strávit čas s rodinou nebo navštěvujete blízké a přátele o víkendu, my máme auto přesně pro Vás.

Naše rozsáhlá nabídka vozidel od kompaktních aut, SUV a luxusních modelů znamená, že u nás najdete to správné auto přesně pro Vaše potřeby.

Zarezervujte si pronájem již dnes a využijete skvělé novoroční nabídky od 15. prosince do 21. března ve 37 zemích.

Participating Countries

Albánie

Arménie

Bosna a Herzegovina

Bulharsko

Černá Hora

Česká Republika

Chorvatsko

Dánsko

Egypt

Estonsko

Faerské ostrovy

Finsko 

Gruzie

Island

Jižní Afrika

Kosovo

Kypr

Litva

Lucembursko

Maďarsko

Malta

Maroko

Nizozemí

Norsko

Nový Zéland

Polsko

Rakousko

Řecko

Rumunsko

Severní Makedonie

Slovensko

Slovinsko

Srbsko

Švédsko

Švýcarsko

Turecko

UAE

Smluvní podmínky

 

 1. Tato nabídka opravňuje k využití 10% slevy ze základní cenové sazby pronájmu vozu [Na základě denních cen pronájmu dostupných na webových stránkách v okamžiku rezervace] po dobu trvání rezervace pronájmu (doba pronájmu).
 2. Promoční akce také opravňuje členy k přidání jednoho (1) dodatečného řidiče k pronájmu vozu bez dalšího poplatku (obvyklá cena za druhého řidiče nebude účtována). Každý dodatečný řidič musí splnit dané předpoklady opravňující k řízení vozidla. První přidaný dodatečný řidič na pobočce je bez dalšího poplatku.
 3. Tato promoční nabídka je platná v participujících lokacích Enterprise Rent-A-Car v Turecku, Arménii, Dánsku, Norsku, Švědsku, Finsku, Islandu, Řecku, Bosně a Herzegovině, Kosovu, Jižní Africe, Rakousku, Egyptě, Severní Makedonii, Gruzii, Albánii, Nizozemí, Švýcarsku, Polsku, Litvě, Estonsku, Kypru, Srbsku, Slovinsku, Slovensku, Rumunsku, Maroku, Lucembursku, Maďarsku, UAE a České republice, Nový Zéland
 4. Tato nabídka je platná pro všechny rezervace vytvořené mezi 15. prosincem a 21. březnem a platí pro pronájmy v datech mezi 8. lednem a 31. březnem and nevztahuje se na pronájmy přesahující délku 28 dní.
 5. Tato nabídka zahrnuje všechny kategorie vozidel dostupné v okamžiku rezervace.
 6. Všichni řidiči musí splňovat minimální požadavky na věk pro danou zemi pronájmu. Pravidla minimálního věku řidiče se liší v závislosti na dané zemi a jsou k dispozici k přečtení v okamžiku online rezervace
 7. Pokud není uvedeno jinak, tato nabídka se nevztahuje na další dodatečné poplatky včetně volitelného omezení spoluúčasti, poplatků za palivo, poplatků za jednosměrný pronájem, druhého a třetího dodatečného řidiče a poplatku za mladého řidiče. Také se nevztahuje na pronájem dodatečného vybavení včetně a ne výhradně jen na dětské sedačky, sněhové řetězy, střešní boxy a GPS navigací
 8. Služba přistavení a odstavení vozu podléhá vzdálenostním a místním omezením. Kontaktujte Vaši pobočku pronájmu pro více informací.
 9. Máte právo rezervaci zrušit až do okamžiku času vyzvednutí vozu bez penalizace. Pokud rezervaci nevyužijete, prosíme Vás o její zrušení před časem vyzvednutí
 10. Tato nabídka podléhá dostupnosti vozidel a nemůže být využita společně s dalšími promočními nabídkami, slevovými kupóny, předchozími nebo existujícími rezervacemi. 
 11. Tato nabídka a tyto podmínky jsou dodatečné a nenahrazují podmínky pronájmu nájemní smlouvy vztahující se na pronájem vozu, které obsahují důležitá ustanovení ve vztahu k pronájmu jakéhokoli vozidla a které zůstávají v platnosti po celou dobu trvání pronájmu.
 12. Tato nabídka a tyto podmínky a jakýkoli právní spor, který se jich může týkat se řídí právem Velké Británie. Pokud jste rezidentem Evropské unie můžete právní kroky ve vztahu k této nabídce a podmínkám podniknout u soudů ve Velké Británii nebo u soudů v členském státě EU, kde jste rezidentem.
 13. Jako spotřebitel jste nadále chráněn ustanoveními příslušných zákonů v zemi, kde jste rezidentem. Nic v těchto podmínkách, včetně odstavce výše, nemá vliv na Vaše práva jako spotřebitele dle příslušných zákonů.
 14. Důrazně Vám doporučujeme se seznámit s pravidly silničního provozu v zemi vašeho pronájmu. Další informace k zemím EU jsou k dispozici.
 15. Tato promoční akce je nabízena společností Enterprise Rent-A-Car UK Limited, Enterprise House, Vicarage Road, Egham, Surrey, TW20 9FB