Sezónní nabídky


U společnosti Enterprise najdete ty nejlepší ceny, ať už cestujete kamkoli na světě!

10% sleva na výlety last minute

Hledáte výlet last minute, abyste mohli prozkoumávat krásy Evropy nebo exotického Blízkého východu? Dál už nehledejte! S naší akční nabídkou můžete vyrazit na cestu a objevovat vše, co vám společnost Enterprise nabízí. Díky naší rozsáhlé nabídce vozidel, která zahrnuje kompaktní vozidla, SUV a luxusní modely, určitě najdete vozidlo, které bude vyhovovat vašim potřebám.

 

Nabízíme 10% slevu na vypůjčení vozidla mezi 17. dubnem až 31. květnem ve 25 zemích. Díky tomu na své dovolené ušetříte ještě více! Tak proč čekat?

 

Proveďte rezervaci nyní a užijte si výhody této úžasné nabídky, než bude příliš pozdě. Díky našemu snadnému procesu rezervace a vynikajícím zákaznickým službám můžete odpočívat, užívat si výlet a vědět, že jste v dobrých rukou. 

List of Participating Countries

Europe

Albania

Austria

Bosnia and Herzegovina

Bulgaria

Croatia

Cyprus

Denmark

Greece

Iceland

Italy

Kosovo

Montenegro

North Macedonia

Poland

Portugal

Romania

Slovenia

Sweden

Switzerland

Turkey

The Middle East

UAE

Israel

Saudi

Oman

Qatar

 

Smluvní podmínky

 

 1.  Tato nabídka vás opravňuje k využití pouze 10% slevy ze základní sazby za pronájem vozidla [na základě nejlepší denní sazby za vypůjčení v době rezervace na webových stránkách] na dobu rezervace vozidla (výpůjčního období).
 2.  Tato nabídka se platí v zúčastněných pobočkách Enterprise Rent-A-Car ve Spojených arabských emirátech, Izraeli, Rakousku, Saúdské Arábii, Ománu, Kataru, Dánsku, Švédsku, Islandu, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Řecku, Chorvatsku, Severní Makedonii, Rumunsku, Slovinsku, Švýcarsku, Kosovu, Albánii, Černé hoře, Kypru, Polsku, Portugalsku, Turecku a Itálii.
 3.  Nabídka se vztahuje na všechny rezervace učiněné mezi 17. dubnem a 31. květnem a výpůjční lhůty mezi 17. dubnem a 31. květnem a nevztahuje se na výpůjční lhůty delší 28 dní. 
 4.  Tato nabídka se vztahuje na všechny třídy vozidel dostupné v době rezervace.
 5.  Každý řidič musí splňovat požadavky na minimální věk země vyzvednutí vozidla. Pravidla se liší v každé zemi a jsou pro vás k dispozici online během provádění rezervace.
 6.  Není-li uvedeno jinak, nevztahuje se tato nabídka na žádné další poplatky, včetně volitelného pojištění spoluúčasti, poplatků za jednosměrné vypůjčení, poplatků za palivo, poplatků za dalšího nebo mladého řidiče a pronájmu dodatečných položek, mimo jiné včetně dětských sedaček, sněhových řetězů, střešních nosičů a navigačních pomůcek. 
 7.  Služba vyzvednutí a odevzdání vozidla podléhá zeměpisným omezením. Další informace vám poskytne pobočka půjčovny. 
 8.  Máte právo bezplatně zrušit rezervaci kdykoli do zahájení výpůjční lhůty. Pokud již o výpůjčku nemáte zájem, žádáme vás o zrušení výpůjčky před zahájením výpůjční lhůty.
 9.  Tato nabídka je omezena dostupností vozidel a nelze ji využít ve spojení s žádnou jinou promoakcí, zlevněnou sazbou ani s předchozími nebo stávajícími rezervacemi. 
 10.  Tato nabídka a tyto smluvní podmínky jsou doplňkem, nikoli jakoukoli náhradou podmínek smlouvy k vaší výpůjčce, která obsahuje důležitá ustanovení týkající se pronájmu všech vozidel a která pro výpůjčku i nadále platí v celém svém rozsahu. 
 11.  Tato nabídka a její podmínky spolu s jakýmikoli spory či nároky, které z nich vyplývají nebo s nimi souvisí, podléhají zákonům Spojeného království. Máte-li občanství v Evropské unii, můžete podat návrh k zahájení soudního řízení v souvislosti s touto nabídkou a těmito smluvními podmínkami buď soudu ve Spojeném království, nebo u soudu v členském státě Evropské unie, jehož jste občanem.
 12.  Jako na spotřebitele se na vás budou vztahovat všechna závazná ustanovení vyplývající ze zákonů země, ve které máte občanství.  Nic v těchto smluvních podmínkách, včetně výše uvedeného odstavce, nemá vliv na vaše práva vyplývající ze zmíněných závazných ustanovení, podle kterých se můžete jako spotřebitel řídit.
 13.  Je důrazně doporučeno, abyste se obeznámili s dopravními předpisy v cílové zemi pronájmu. Další informace vztahující se k zemím Evropské unie jsou k dispozici na adrese http://ec.europa.eu/transport/road_safety/going_abroad/index_en.htm
 14.  Tato promoakce je nabízena společností Enterprise Rent-A-Car UK Limited, Enterprise House, Vicarage Road, Egham, Surrey, TW20 9FB