Fanoušci Evropské ligy UEFA – cesta začíná tady!

Svoláváme všechny fanoušky  Evropské ligy UEFA! Společnost Enterprise Rent-A-Car je tady, aby vám pomohla sledovat váš tým na cestě v  Evropské lize UEFA – ať už sledujete tým při domácích zápasech nebo jedete na hřiště soupeře , abyste je mohli sledovat, anebo plánujete víc dopředu a chystáte se na finále letošní sezóny v Baku.

Přejděte na oficiální kalendář zápasů na webu UEFA.com a mějte stále přehled o všem, co se v Evropské lize UEFA děje v průběhu sezóny.

Promo akce – sponzorování UEFA

Užijte si slevu 5 % na vypůjčení vozidla v celé Evropě.


Proměňte čtvrteční zápas v prodloužený víkend!

Ať se připravujete na hru nebo se chystáte na delší výpravu, uděláme maximum pro to, aby fanoušci dostali služby, které si zaslouží. Naše 5% sleva na všechna vypůjčení vozidla vás možná dokonce inspirujeme, abyste zůstali o něco déle. Rezervaci zahájíte vyplněním detailů níže.

Podmínky a & ustanovení:

Nabídka je platná pro vypůjčení na zúčastněných pobočkách společnosti Enterprise Rent-A-Car v Evropě a na Středním východě a končí dne nebo do dne 1. června 2021. Než provedete rezervaci, kontaktujte pobočku společnosti přímo u vás a zjistěte, zda se konkrétní místo na této nabídce podílí. S touto nabídkou máte nárok na 5% slevu na denní nebo týdenní sazbu za vypůjčení vozidla platnou v době rezervace. Sazby na jednotlivých místech se různí. Podrobnosti naleznete na webových stránkách společnosti Enterprise. Mohou být účtovány další poplatky tam, kde není zahrnutý jednotný počet ujetých kilometrů, a to v závislosti na konkrétní půjčovně. Mohou být účtovány další poplatky, jako jsou například poplatky za pojištění pro případ nehody (včetně ochrany proti krádeži), poplatky za pojištění odpovědnosti a v platných případech i poplatky za silniční známky, DPH nebo daně na zboží a služby, a také transakční poplatky na kreditních a debetních kartách. Chcete-li této nabídky využít, proveďte rezervaci 24 hodin předem. Nabídka se vztahuje na všechny třídy vozidel. Sleva se nevztahuje na žádné dodatečné náklady, které nejsou součástí výše uvedené sazby. Nájemce nese odpovědnost za všechny další případné náklady, včetně volitelného pojištění spoluúčasti, benzínu, ceny za pronájem dětských sedaček, střešních nosičů, navigačních pomůcek apod. Je vyžadováno vypůjčení minimálně na jeden den a maximální doba vypůjčení je 27 po sobě následujících 24hodinových dní. Nabídka se nevztahuje na doby vypůjčení přesahující 28 dní. Všem řidičům musí být minimálně 25 let. Řidiči ve věku 25 až 29 let si mohou vypůjčit vozidlo třídy A až F, mini MPV nebo jakoukoli dodávku. Pro všechny ostatní třídy vozidel musí být řidiči ve věku 30 let nebo starší, pokud místní zákony nestanovují jiná povolení. Pro zajištění slevy v době rezervace je třeba referenční zákaznické číslo UELFANS. Nabídka je omezena dostupností vozidel v době rezervace. Platí obvyklé kvalifikační požadavky na vypůjčení vozidla. Mohou platit také další omezení, včetně black-outu. Další podrobnosti získáte od své místní pobočky. Tato nabídka se nesmí používat ve spojení s žádnou jinou promo akcí, zlevněnou sazbou ani s předchozími nebo stávajícími rezervacemi. Služba vyzvednutí a odevzdání vozidla podléhá omezením podle zeměpisných oblastí. Další podrobnosti získáte od své místní pobočky.